Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 281805Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:20
litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
-
Petra Straková
Figurky
Položka č.: 257057Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21
litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Škoda
(1925)
Děvčátko s košíkem
Položka č.: 251003Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:22
suchá jehla, 1954, 15,5 x 24,5 cm, sign. LD F. Škoda 1954, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Sokola na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Brána
Položka č.: 247490Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:23
litografie, 2008, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2008, 28/40, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Kmen
Položka č.: 247489Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:24
litografie, 2008, 43 x 33 cm, sign. PD J. Tichý 2008, 11079, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Ladění
Položka č.: 247488Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:25
litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Tichý 2004, 11202, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Pastička
Položka č.: 247487Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:26
litografie, 2000, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2000, 11263, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Kompozice
Položka č.: 246654Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:27
akryl, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Bez názvu
Položka č.: 189232Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:28
akryl, papír, 2006, 66,3 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 2006, při pravém okraji mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Počítačová žena
Položka č.: 186139Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:29
akryl, papír, 1992, 80 x 62 cm, sign. PD J. Tichý 92, na zadní straně popsáno autorem, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Husar
Položka č.: 139907Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:30
litografie, 1982, 25,2 x 20,5 cm, sign. PD K. Toman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Pocta Marii
Položka č.: 244853Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:31
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Na kolenou
Položka č.: 244852Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:32
litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Saturnovy hrátky
Položka č.: 217967Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:33
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 195577Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:34
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 17/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 263707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:35
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:36
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Bird of Paradise
Položka č.: 245698Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:37
laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Pavouk
Položka č.: 245697Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:38
laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)
Položka č.: 245696Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:39
laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Lipka (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270601Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:40
laser print, 2000/2013, 38 x 28 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Vrba (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270600Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:41
laser print, 2000/2013, 39,5 x 27 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Dub (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270599Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:42
laser print, 2000/2013, 38,5 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42797, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Claes Janszoon Visscher
(1587-1652)
Mapa Paříže
Položka č.: 277080Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:43
tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:44
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
Položka č.: 239063Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.
Položka č.: 242411Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:04
mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Lord Mansfield
Položka č.: 242412Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kaliště
Položka č.: 249521Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Třeboň
Položka č.: 255415Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO