• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Cesta

    Položka č.: 247136

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:10

    litografie, 1960, 19 x 35, 2 cm, sign. PD Hořánek 60, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Hruška

    Házená

    Položka č.: 247070

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:11

    litografie, 1963, 56 x 38 cm, sign. PD vojín K. Hruška 63, autorský tisk, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Hruška

    Překážkový běh

    Položka č.: 247069

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:12

    litografie, 1963, 37 x 52 cm, sign. PD K. Hruška 63, autorský tisk, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Hruška

    Běh

    Položka č.: 247068

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:13

    litografie, 1963, 49,5 x 34 cm, sign. PD K. Hruška 63, autorský tisk, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Hruška

    Šerm

    Položka č.: 247067

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:14

    litografie, 1963, 42 x 59 cm, sign. PD K. Hruška 63, autorský tisk, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Hruška

    Ragby

    Položka č.: 247066

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:15

    litografie, 58 x 33 cm, sign. PD K Hruška, lehce zažloutlý a pomačkaný okraj, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • C. Klein

    Vlčí máky

    Položka č.: 247110

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:17

    akvarel, tuš, dřevo, 16,5 x 15,6 cm, sign. LD C. Klein, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Tři

    Položka č.: 230500

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:18

    pastel, akvarel, papír, 2012, 26,5 x 18,5 cm, sign. DU Kolařík 2012, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Variace - jazz

    Položka č.: 230498

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:19

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Písek

    Položka č.: 230497

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:20

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Vladimír Kovářík

    (1921-1999)

    Slovácká veselice

    Položka č.: 193632

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:21

    dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Vlad. Kovářík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a Tvůrčí skupiny Radar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Krejčová

    Záhadná noc

    Položka č.: 240864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:22

    linoryt, 1990, 27 x 30 cm, sign. PD J. Krejčová 90, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Hedvika Krejčová

    Krajina s koněm

    Položka č.: 234326

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:23

    akvatinta, 1976, 28 x 37 cm, sign. PD H Krejčová 76, zkušební tisk č. 2, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Kubíček

    Loučení

    Položka č.: 247084

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:24

    litografie, 1987, 37 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1987, 34/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Líbal ?

    (1896-1974)

    Sedící cikánka

    Položka č.: 247078

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:25

    tuš, tužka, papír, 1963, 30 x 21 cm, PD popsáno autorem: Sedící cikánka 1963

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludmila Lojdová

    Pohled do údolí

    Položka č.: 234356

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:26

    lept, 24,6 x 19,3 cm, sign. PD L. Lojdová, 32/50, Antikvariát Dlážděná, studovala u prof. C. Boudy a K. Lidického na PedF UK a FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Pole za chalupami

    Položka č.: 196086

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:27

    litografie, 1959, 20,8 x 28,5 cm, sign. PD J. Mahelka 59, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Vesnice

    Položka č.: 187917

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:28

    litografie, 1957, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD J. Mahelka 57, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Macháčková

    Na poli

    Položka č.: 247096

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 1988, 43,4 x 54,4 cm, sign PD J. Macháčková 1988, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Krystaly

    Položka č.: 215747

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:30

    dřevoryt, 29,1 x 14,1 cm, sign. PD 24 XII. Janě … Hermína Melicharová, 59/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Aether

    Položka č.: 215746

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:31

    dřevoryt, 31,7 x 18,9 cm, sign. PD Hermína Melicharová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    Položka č.: 215748

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:32

    litografie, 29,9 x 19,9 cm, sign. PD Zd. Mlčoch, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Existenciální motiv

    Položka č.: 234221

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:33

    litografie, 1979, 43 x 32 cm, sign. PD nečitelně 79, 23/50, mírně zašpiněný a při pravém okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Novák

    A kozla už si měl?

    Položka č.: 247087

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:34

    lept, 1996, 32,7 x 24,8 cm, sign. PD F. Novák 96, autorský tisk, v pravé části na papíře skvrna (cca 3 cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 247157

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:35

    litografie, 1951, 26 x 36 cm, sign. PD K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Karel Oberthor

    Jakob Casanova

    Položka č.: 205373

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:36

    litografie, 39 x 23,5 cm, značeno DU K, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Údolí

    Položka č.: 240821

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:37

    litografie, 1978, 21 x 60,8 cm, sign. DU K. Oberthor 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Selské baroko

    Položka č.: 247130

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:38

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Nové město nad Metují

    Položka č.: 234186

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:39

    litografie, 31 x 32,8 cm, sign. PU Jan Rambousek, autorský tisk, na papíře skvrnky, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Viktor Jan Rychlík

    (1875-?)

    Položka č.: 245668

    Plánované ukončení: 08. 09. 2020 18:40

    olej, plátno, 58 x 78,5 cm, sign. PD Rychlík, napínací rám, zašpiněné a v horní části poškozené plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)