• Martin Mulač

    Pozorování

    Položka č.: 238467

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:36

    sítotisk, 2008, 29 x 43 cm, sign. PD Mulač 08, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin Mulač

    Akty

    Položka č.: 238468

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:37

    sítotisk, 2008, 42 x 41 cm, sign. PD Martin Mulač 2008, č. 3/4

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 238490

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:38

    litografie, 1997, 42,5 x 322 cm, sign. PD Andrea Forsterová 97, č. 20/40, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Ohrožené město

    Položka č.: 238497

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:39

    lept, 1993, 30 x 25 cm, sign. PD Jan Otava 1993, č. 2/100, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 238506

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:40

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD GRIMMICH 10, autorský tisk, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

  • Ewa Nemoudry

    Dálniční sbírka

    Položka č.: 238513

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:41

    litografie, 20x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 17/90, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Topoly a sníh

    Položka č.: 238514

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.100 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:42

    kombinovaná technika, plátno, 39,5 x 46 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.100 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská s pohledem na Hradčany

    Položka č.: 238515

    Vyvolávací cena: 28.500 CZK (1.140 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:43

    kombinovaná technika, plátno, 51 x 58 cm, sign. PD Reinerová, rám

    Aktuální cena: 28.500 CZK (1.140 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď a zákoutí

    Položka č.: 238516

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:44

    kombinovaná technika, plátno, 37 x 43 cm, sign. PD Reinerová

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka u zdi

    Položka č.: 238517

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:45

    kombinovaná technika, plátno, 52 x 62 cm, sign. PD Reinerová, rám

  • Jan Otava

    (1950)

    Loďka

    Položka č.: 238518

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:46

    akvatinta, 2002, 6 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 2002, č. 3/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Lampy a výlohy

    Položka č.: 238521

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:47

    kombinovaná technika, plátno, 38,5 x 48,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Lavička

    Položka č.: 238522

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:48

    kombinovaná technika, plátno, 33 x 27 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Jana Reinerová

    Dům U Melounu

    Položka č.: 238523

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:49

    kombinovaná technika, plátno, 28,5 x 22,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Camino II

    Položka č.: 238543

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:50

    akvatinta, 2006, 57 x 32 cm, monogr. PD JH 06, č. 3/20, vzadu autorský štítek

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kateřina Mistal

    Rozhovor 4

    Položka č.: 238566

    Vyvolávací cena: 5.250 CZK (210 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:51

    kombinovaná technika, 1 x 1 cm, zčásti zašpiněný a zohýbaný papír

    Aktuální cena: 5.250 CZK (210 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Pražské okno

    Položka č.: 238573

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:52

    kombinovaná technika, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 82, II. 73/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Kopecký

    Jaro

    Položka č.: 238579

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:53

    serigrafie, 2010, 30 x 30 cm, sign. PD Ivo Kopecký 2010, č. 22/30, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Vladimír Kopecký

    Zima

    Položka č.: 238580

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:54

    serigrafie, 2010, 30 x 30 cm, sign, PD Ivo Kopecký 2010, č. 27/30, žák prof. J. Kaplického

  • Michael Rittstein

    Štěkači

    Položka č.: 238593

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:55

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Modré sukýnky

    Položka č.: 238594

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:56

  • Michael Rittstein

    Na balkoně

    Položka č.: 238595

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:57

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Rozhovor

    Položka č.: 238596

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:58

    pastel, karton, 2003, 21 x 15 cm, sign. PD Jaro. 03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Žabokvák

    Položka č.: 238597

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 20:59

    pastel, karton, 2003, 21 x 15,2 cm, sign. PD Jaro 03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Mňaugliš

    Položka č.: 238598

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Šnekus

    Položka č.: 238599

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Nožička

    Případ Velký boltec

    Položka č.: 238629

    Vyvolávací cena: 7.950 CZK (318 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:02

    fotografie, 1988, 30 x 22 cm, sign. vzadu Nožička 1988, ze souboru Formy deformace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.950 CZK (318 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Osamělý turbovírník na d horizontem událostí

    Položka č.: 238660

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:03

    Aktuální cena: 3.750 CZK (150 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Ant

    Položka č.: 238661

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:04

    airbrush, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

  • Tomáš Hřivnáč

    Rovně

    Položka č.: 238665

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2020 21:05

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)