Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Pietro Andrea Mathioli

    List z Mathioliho Herbáře

    Položka č.: 281019

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:54

    dřevoryt, 28 x 20 cm, pasparta, č. CXXXII, vznik kolem roku 1560, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253978

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:00

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253979

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:02

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 253982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:04

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 253985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:06

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Kosatec

    Položka č.: 253989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:08

    litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 253992

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:10

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Okřídlené jablko

    Položka č.: 253996

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:12

    litografie, 11,2 x 8,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Sněženky ve váze

    Položka č.: 254555

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:14

    suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 254557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:16

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 254559

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:18

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 254561

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:20

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lebka s hadem

    Položka č.: 265874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:22

    rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Jezdec

    Položka č.: 265877

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:24

    suchá jehla, 9 x 12,2 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kameníci

    Položka č.: 265878

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:26

    suchá jehla, 12,6 x 13,9 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce pokrčenáý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plzeň sv. Mikuláš

    Položka č.: 265879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:28

    suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    Položka č.: 270084

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:30

    kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava ryba

    Položka č.: 281195

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:40

    litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook