Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • John Hassell

    Číhající indiáni

    Položka č.: 251461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:40

    chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 253966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:42

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Antická báje

    Položka č.: 255554

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:44

    lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štědrý

    Kytice ve džbánku

    Položka č.: 260166

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:46

    olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Studie stromu

    Položka č.: 260167

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:48

    olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Kentaur ve Valdštejnské zahradě

    Položka č.: 262216

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:50

    lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, č. 125/250, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Masopust

    Položka č.: 263238

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:52

    dřevoryt, 1956, 20,5 x 19 cm, sign. PD Rolčík 56, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek; Husova světnička

    Položka č.: 267248

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:54

    2x barevný dřevoryt, 21,9 x 26,3; 21,7 x 26 cm, sign. LD JKrejsa; LD slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Šlapáková

    (1941)

    Z hor a strání

    Položka č.: 267371

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:56

    litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Bernát

    (1948)

    Lutín

    Položka č.: 267372

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:58

    litografie, 2006, 19 x 15 cm, sign. PD M. Bernát 2006, pasparta, č. 7/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Neckář

    Pivoňky

    Položka č.: 267977

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kytice v bandasce

    Položka č.: 273886

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:02

    litografie, 1959, 37 x 24,5 cm, sign. PD V. Sivko 59, rám, č. 23/46, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Vyhořelá Staroměstská radnice

    Položka č.: 274317

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:04

    lept, 1945, 28,2 x 21,3 cm, sig. PD Emil Wänke 1945, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Pohled na Staroměstské náměstí

    Položka č.: 274318

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:06

    lept, 28 x 21 cm, sig. PD Emil Wänke, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 274319

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:08

    tužka, akvarel, papír, 45 x 26,5 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlštejn

    Položka č.: 274320

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:10

    lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arnošt Zabloudil - Sobotek

    (1895-1959)

    Malostranské domy

    Položka č.: 274357

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:12

    litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mayer

    (1895-1952)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 274610

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:14

    lept, 19,5 x 23,5 cm, sign. PD JMayer, rám, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naděžda Synecká

    (1926-2021)

    Můstek

    Položka č.: 274612

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:16

    kombinovaná technika, papír, 18,8 x 12,6 cm, sign. DU N. Synecká, pasparta, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923)

    Orchidej

    Položka č.: 274613

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:18

    litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnořka 80, pasparta, č. 42/135, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    Položka č.: 279004

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:20

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Maska

    Položka č.: 279006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:22

    litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil

    Položka č.: 279007

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:24

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava

    Položka č.: 279008

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:26

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Krajina

    Položka č.: 279009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:28

    litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Dušek

    (1951)

    Krajina

    Položka č.: 279012

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:30

    akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muž na koni

    Položka č.: 279013

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:32

    dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Heger

    Kytka

    Položka č.: 279021

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:34

    olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 279029

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:36

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Stehlík

    (1912-1985)

    Obleva

    Položka č.: 280068

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:38

    olej, překližka, 41 x 51 cm, sign. PD Stehlík Karel, rám, vzadu štítek, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u Oldřicha Pejši v Milevsku, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Sdružení jihočeských výtvarníků v Českých Budějovicích, funkcionář Svazu českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook