Ctirad Stehlík
(1938-2003)studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU; malíř, grafik; zpočátku se věnoval krajinomalbě (Sedlčansko a Milevsko), později převládla grafika (barevná litografie); dalším tématem tvorby byla zátiší vytvářená z předmětů denního života nebo figur; koláže sestavované z vlastních prací (litografií) navazovaly na tvorbu F. Tichého; vytvářel poetické grafické listy fantaskních krajin a drobnou grafiku; zabýval se pracemi pro architekturu; zastoupen ve sbírkách NG v Praze, AJG v Hluboké nad Vltavou, Ermitáži v Petrohradu, MG v Brně, GVU v Ostravě a jinde (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2005, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2005)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pole polodrahokamů
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:12
litografie, 31 x 43 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, č. 11/40, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 281805Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:20
litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Stroj
Položka č.: 280725Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:38
litografie, 1983, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 81/200, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Tanečnice
Položka č.: 281405Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:10
lept, 1969, 38 x 53 cm, sign. PD Ctirad 69, vzadu razítko Čfvu, lehce srolováno, mimo tisk skvrny, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)