Josef Bureš

(1889-1969)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Zima tání

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:03

    olej, plátno, 48,5 x 63,5 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Pramen Chrudimky

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:13

    olej, plátno, lepenka, 49,8 x 68,5 cm, sign. PD, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Svratka

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:52

    olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Nad Želeným Brodem

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:28

    olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)