Petr Fiala

(1969)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Růžový slon

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:48

    litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:49

    litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Úplný úlet (Ptačí mandala)

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:51

    barevná litografie, 2015, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2014, č. 44/44, šmouha na levém okraji

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Tvář města

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:52

    barevná litografie, 2019, 75,5 x 59 cm, sign. VD Fiala, č. 10/33, jemné červené šmouhy na okrajích

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Sestry

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:53

    barevná litografie, 2013, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala, č. 4/40, natržený pravý okraj, mimo tisk

  • Petr Fiala

    (1969)

    Pivoňka (Do středu)

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:54

    barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2018, č. 29/45