Veronika Zpěváková

(1998)

  • Veronika Zpěváková

    (1998)

    Půda IV.

    Položka č.: 281638

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:21

    akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)