Vladimír Větrovský

  • Vladimír Větrovský

    Strašák

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:47

    litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha v superpozici

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:48

    litografie, 2011, 25 x 50 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 10/80, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)