Vladimír Větrovský
Strašák
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:47
litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Vladimír Větrovský
Moucha v superpozici
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:48
litografie, 2011, 25 x 50 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 10/80, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)