Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Milan Bauer (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1960)

    Lokomotiva

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:32

    lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1960)

    Blériot

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:33

    lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:34

    lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1960)

    Cyklistka

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:35

    lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Dušek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1981)

    Zajícova konvička

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:36

    lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, sign. PD BDušek, č. 4/50, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nissan Engel (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1931-2016)

    Printemps (Jaro)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:37

    lept, 21 x 31,2 cm, sign. PD Nissan Engel, rám, č. 69/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Jelínek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    Z cyklu Stoly

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:38

    mezzotinta, 2002, 29,7 x 39,6 cm, sign. PD Jelínek 2002, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1961)

    Sen lovce

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:39

    lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1961)

    Čas her

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:40

    lept, mezzotinta, 1991, 20,7 x 15,8 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 3/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1961)

    Had

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:41

    lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,7 cm, sign. PD Karol Felix 93, č. 31/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1952)

    Stromy

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:42

    suchá jehla, 2000, 33,5 x 23 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 13/80, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1952)

    J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:43

    lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1944)

    V zahradě

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:44

    suchá jehla, mezzotinta, 1985, 49,5 x 64 cm, sign. PD Mžyk Josef 1985, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1953)

    Kameny

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:45

    lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1952)

    Spojení

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:46

    suchá jehla, 1995, 49,5 x 39 cm, sign. PD Alena Laufrová 95, č. 1/50, vzadu štítek: Grafika roku 1995, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1929)

    Strom života

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:47

    litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1969)

    Růžový slon

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:48

    litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:49

    litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1956)

    TY

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:50

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1959)

    Pondělí, úterý, středa,...

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:51

    litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vlach (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1941)

    Setkání

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:52

    litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    Roadster

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:53

    serigrafie, 2002, 44 x 60 cm, sign. PD F. Bílek, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Brůžová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    Eiffelova konstrukce

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:54

    serigrafie, 2002, 50 x 71,5 cm, sign. PD Pavla Brůžová, č. 8/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hablawetz (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    Touha

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:55

    serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Havel (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    Dvojčata

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:56

    serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1909-1985)

    Lino 99

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:57

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Havlín (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1976)

    Nádoba

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:58

    suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimíra Jelínková (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    Stojíme

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:59

    kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Lukášová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1973)

    Oběti

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:00

    strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)

    (1970)

    Procházka s Fidem II.

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:01

    lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook