Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
F. Hladík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Žně
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:59
olej, plátno, 50 x 66,5 cm, sign. PD F. Hladík, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Havlata (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1885-1957)
Les
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:00
olej, plátno, 61 x 81 cm, sign. PD Havlata, rám, rám není uchycen k plátnu, místy poškozeno, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Velbloud na poušti
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:01
akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Havlata (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1885-1957)
Krkonoše
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:02
olej, plátno, 90 x 99 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1945)
Koupání
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:03
akvarel, papír, 1993, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád 93, pasparta
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1945)
Šumava
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:04
akvarel, papír, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád, pasparta
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1945)
Rybářský sen
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:05
akvarel, papír, 41,5 x 20 cm, sign. LD MKonrád, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1945)
Biblická krajina
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:06
akvarel, papír, 1992, 42 x 20 cm, sign. DU Mkonrád, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1945)
Čas
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:07
akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1945)
Dlouhá noc
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:08
akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Polabí
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:09
tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Kučera (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1934)
Amare humanum est
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:10
dřevořez, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1992, rám, č. 2/25, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houšť (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1953)
Hrad Kašperk
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:11
lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. Mir. Houšť, rám, č. 87/115, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1938-2003)
Pole polodrahokamů
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:12
litografie, 31 x 43 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, č. 11/40, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1929)
Třešně a švestka
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:13
litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Václav Šafář (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1915-1991)
Kostel v Českém Meziříčí
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:14
olej, lepenka, 1937, 37 x 47 cm, sign. PD Váša Šafář 37, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Růžička (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Skalní město
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:15
olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Koudelka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1877-1960)
Podzim
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:16
olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Ondráška (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Ptačí hnízdo
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:17
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Most
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:18
pastel, tempera, papír, 29,5 x 38 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Růžička (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Kompozice
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:19
olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
-
F. E. Šístek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1898-1944)
Říp
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:20
olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Oldřich Vlach (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1886-?)
Žně
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:21
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinová kompozice I
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:22
olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinová kompozice II
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:23
olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krkonoše
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:24
akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květiny s holubičkou
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:25
olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květiny s Andulkou
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:26
olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Zimní krajina
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:27
olej, plátno, 1937, 71 x 93,5 cm, sign. PD, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Galia (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1897-?)
Pohled na Štramberskou Trúbu
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:28
olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO