Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Birgít Fonager (Internetová aukce )

    Dívka s květy

    Položka č.: 281797

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:02

    olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Gebhart (Internetová aukce )

    Inženýr

    Položka č.: 276806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:03

    olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Geisler (Internetová aukce )

    Kytice

    Položka č.: 281804

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:04

    olej, karton, 50 x 60 cm, sign. LD Geisler, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. H. Hickmann (Internetová aukce )

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 247086

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:05

    kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta (Internetová aukce )

    (1908-1990)

    Do obory

    Položka č.: 274023

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:06

    akvarel, uhel,, papír, 1950, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Janča (Internetová aukce )

    (1907-1992)

    Brno

    Položka č.: 217753

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:07

    kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ellen Jilemnická (Internetová aukce )

    (1946)

    Spěch I.

    Položka č.: 254864

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:08

    akvarel, papír, 42 x 30 cm, sign. PD E. Jil., Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav V. Koutecký (Internetová aukce )

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 270107

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:09

    olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jindřich Loukota (Internetová aukce )

    (1879-1967)

    Kupec

    Položka č.: 274081

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:10

    tužka, běloba, karton, 1905, 26,7 x 16,6 cm, sign. LD J. Loukota 05, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a K. Maška na VŠUP v Praze, poté V. Brožíka a H. Schwaigera na AVU v Praze, člen JUV v Praze a Spolku výtvarných umělců Myslbek

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková (Internetová aukce )

    (1940-2020)

    Lípa

    Položka č.: 278926

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:11

    pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Mikloško (Internetová aukce )

    (1984)

    Dvě tváře

    Položka č.: 226689

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:12

    akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Mikloško (Internetová aukce )

    (1984)

    Vlčí máky

    Položka č.: 226688

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:13

    akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Mrkvička (Internetová aukce )

    (1898-1957)

    Rozhlásek

    Položka č.: 274118

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:14

    tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leoš Nebor (Internetová aukce )

    (1930-1992)

    Highway

    Položka č.: 221689

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:15

    fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leoš Nebor (Internetová aukce )

    (1930-1992)

    Opička

    Položka č.: 221688

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:16

    fotografie, 39 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Nedorost (Internetová aukce )

    (1945-2007)

    Šašek a královna

    Položka č.: 281789

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:17

    olej, plátno, 50 x 70 cm, na zadní straně značeno autorskými razítky, rám, náš nejznámější silák Standa Nedorost byl držitelem 18 světových rekordů zapsaných v Guinnessově knize rekordů. Byl znám především přetrháváním strun včetně kontrabasových a trháním telefonních seznamů všech velkých světových…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Oskar Nestler (Internetová aukce )

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    Položka č.: 281799

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:18

    olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Souboj s drakem

    Položka č.: 276807

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:19

    akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Matka s dítětem

    Položka č.: 277783

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:20

    pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Dáma s růžemi

    Položka č.: 281810

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:21

    olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Kytice

    Položka č.: 281780

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:23

    olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Zátiší s ovocem a džbánkem

    Položka č.: 276808

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:24

    tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor (Internetová aukce )

    (1921-1996)

    Zátiší

    Položka č.: 269125

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:27

    olej, plátno, 1953, 34 x 42,5 cm, sign. LN K. Oberthor 30. 4. 53, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK

  • Karel Oberthor (Internetová aukce )

    (1921-1996)

    Pranostika - duben

    Položka č.: 273722

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:28

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Svatá Mustiola nosí větry, které nekvílí a nehudou, takže bouřky a zlé následky z nich nebodou., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková (Internetová aukce )

    (1949)

    Motýl

    Položka č.: 277814

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:29

    akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Kavkaz I.

    Položka č.: 281781

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:30

    olej, malířská lepenka, 1971, 37 x 110 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní strně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rýz (Internetová aukce )

    (1946-2016)

    Oči

    Položka č.: 257676

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:31

    olej, sololit, 110 x 107 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • Snížek (Internetová aukce )

    Zámek

    Položka č.: 250510

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:33

    olej, plátno, 59 x 50 cm, sign. LD Snížek, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šimšíková (Internetová aukce )

    Tři muži v kloboukách

    Položka č.: 268906

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:34

    olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šolta (Internetová aukce )

    (1924-1977)

    Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)

    Položka č.: 277910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:35

    monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

Instagram

Facebook