Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Jindřich Mahelka (Internetová aukce )
(1919-1990)
Práce na poli
Položka č.: 250797Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:30
litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Mahelka (Internetová aukce )
(1919-1990)
Tři chaloupky s větrníkem
Položka č.: 250798Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:32
litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal (Internetová aukce )
(1933)
Rodina
Položka č.: 250802Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:34
suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Jaška (Internetová aukce )
(1906-1982)
Antický výjev
Položka č.: 250804Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:36
dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý (Internetová aukce )
(1987-1974)
Vesnice
Položka č.: 250806Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:38
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jožka Baruch (Internetová aukce )
(1894-1966)
Ex Libris Franta Koudelka
Položka č.: 250831Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:40
dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová (Internetová aukce )
(1952)
U Náchoda
Položka č.: 255583Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:42
akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová (Internetová aukce )
(1952)
Soutěska
Položka č.: 255584Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:44
lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marta Sonnbergová (Internetová aukce )
(1944)
Anděl
Položka č.: 255585Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:46
dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Jemelková (Internetová aukce )
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
Položka č.: 255586Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:48
linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek (Internetová aukce )
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 265857Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:50
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla (Internetová aukce )
Svíce
Položka č.: 275741Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:52
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová (Internetová aukce )
Ukřižovaný
Položka č.: 275742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:54
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba (Internetová aukce )
(1912-1983)
Madona s dítětem
Položka č.: 275743Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:56
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krejčová (Internetová aukce )
Sloup
Položka č.: 275744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:58
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Jouja (Internetová aukce )
Hrad Rábí
Položka č.: 138938Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:00
tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec (Internetová aukce )
(1899-1987)
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:02
dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Lauda (Internetová aukce )
(1962)
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:04
litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Čulkov (Internetová aukce )
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:06
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Internetová aukce )
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:08
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada (Internetová aukce )
(1895-1962)
Štědrovečerní dary
Položka č.: 205025Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:10
tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Smetana (Internetová aukce )
(1918-1998)
Objekt
Položka č.: 205026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:12
tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vajce (Internetová aukce )
(1935)
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:14
tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Landa (Internetová aukce )
Žena
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:16
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink (Internetová aukce )
(1955)
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:18
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink (Internetová aukce )
(1955)
Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý (Internetová aukce )
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 241214Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:22
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich (Internetová aukce )
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:24
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich (Internetová aukce )
(1873-1924)
Postava muže
Položka č.: 241791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:26
akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý (Internetová aukce )
(1890-1977)
Dvě studie dráčků na keramiku
Položka č.: 251687Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:28
tužka, papír, 3,4 x 6,5 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO