Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Ladislav Čepelák (Současná grafika)
(1924-2000)
Motýl - Admirál
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:07
akvatinta, 1986, 39,5 x 29 cm, sign. PD Čepelák 1986, č. 28/100, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Načeradský (Současná grafika)
Příprava
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:08
litografie, 2009, 37 x 53,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Na lůžku
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:09
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Vítání II.
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:10
litografie, 2010, 32 x 43 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Jaroslav Válek (Současná grafika)
Papoušek - Nasca
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:11
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Planeta
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:12
slepotisk, 2001, 28 x 28,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, protržené některé části tisku, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Berenika Ovčáčková (Současná grafika)
(1964)
Signatura
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:13
Jan Šafránek (Současná grafika)
Skloubení
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:14
dřevořez, 1993, 42,5 x 30,3 cm, sign. PD Šafránek 1993, č. 2/15, papír po stranách zlehka pomuchlán
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kukuřice na stonku
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:15
dřevořez, 1985, 42 x 29 cm, sign. PD J. Šafránek 1985, č. 12/40, mírně pomuchlaný papír
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
(1964)
Och
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:16
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Miroslav Pošvic (Současná grafika)
Mrknutí oka
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:17
barevná litografie, 2005, 44 x 36,5 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 17/20, otisk prstu na dolním okraji, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jemné hry
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:18
barevná litografie, 2007, 41 x 45,5 cm, sign. PD M. Pošvic 2007, č. 4/20, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Jaroslav Valečka (Současná grafika)
(1972)
Lampionová slavnost
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:19
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Petr Faltus (Současná grafika)
(1968)
Osud určuje cestu!
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:20
litografie, 2007, 70,5 x 55 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 12/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jakub Honetschläger (Současná grafika)
(1980)
Díra
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:21
viceberevná akvatinta, 2015, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Hynek Luňák (Současná grafika)
(1926-2014)
Brána stojícího času (Cyklus Brány)
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:22
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
(1926-2014)
Brána zapomenutého vítězství (Cyklus Brány)
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:23
barevná litografie, 1986, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 86, č. 6/50, mírně zohýbané rohy
(1926-2014)
Porta Vesuvio (Cyklus Brány)
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:24
(1926-2014)
Lví brána (Cyklus Brány)
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:25
barevná litografie, 1984, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 84, č. 9/40, mírně ohnuté rohy
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
(1972)
V úplňku
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:26
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Tomáš Hřivnáč (Současná grafika)
Z obou stran
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:27
suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, okraje velmi mírně zmačkány, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Martin Velíšek (Současná grafika)
(1963)
Ježíšek Fritz
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:28
litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 6/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
(1963)
Borec v Litokrajině 1
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:29
litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 26/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jan Gemrot (Současná grafika)
(1983)
On the road
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:30
serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50, horní i dolní okraj lehce pomačkány
Dan Trantina (Současná grafika)
Buďte opicemi
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:31
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Tiamat
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:32
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 21/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Černí Hatcinové
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:33
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 23/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Andrea Forsterová (Současná grafika)
Hájení velryb
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:34
litografie, 2004, 47 x 61,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2004, č. 63/120, lehce ohlé rohy, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Michael Rittstein (Současná grafika)
Opékač
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:35
litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, natržený pravý okraj, vpravo dole lehce natržený papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
(1924-2000)
Brázda
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:36
mezzotinta, 1985, 32 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1985, č. 6/50, v soupisu pod č. 617, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)