-
Neznámý autor
Večerní nálada
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Quido Mánes (připsáno)
(1828-1880)
Kachny
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:46
kvaš, papír, 30 x 40 cm, rám, vzadu štítek s razítkem
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší I
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
(1891-1983)
Svážení obilí
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:38
olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Košnář
(1909-1970)
Daň hornické práce
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:37
olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Krajina
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:43
olej, lepenka, 69 x 108 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Mistr Alois Jirásek
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:34
olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vinný sklep
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:27
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Pavlík
(1901-1966)
Karafiáty
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:07
olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší II
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Hynek Popelka
(1888-1971)
Církev
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:37
olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ulman (připsáno)
Ves
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:24
olej, plátno, 47 x 62 cm, rám
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ptáček
Račice
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:28
olej, plátno, 52 x 65 cm, sign. PD Jos. Ptáček, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Chalupa
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:55
akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašské chalupy
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
-
Bohumil Stanislav Urban
SV. Jakub
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 55 x 68 cm, sign. LD B. S. Urban, rám
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Malý
(1879-1953)
Studie dívky
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:55
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
-
Otto Martinovský
(1928)
Krajina u Krátké
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Podzi na Českolipsku
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:21
olej, sololit, 46,5 x 86,5 cm, sign. PD O. Martinovský (částečně schováno pod rámem), rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Orlické hory - Javornice
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:20
olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Koníček
Švihov
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:00
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tůma
Jaro na vesnici
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:36
olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Michl
(1901-1977)
Bořice
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:50
olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
Položka č.: 318Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Mikš
(1901-1966)
Břízy
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:33
olej, plátno, 1928, 98 x 130,5 cm, sign. PD Joža Mikš 28, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Holeček
Karlův most
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:50
akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zima
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Svratka
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:52
olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Loučná
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD Knyttl, rám, vzadu štítek vystaveno v Jemenu, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO