Pavel Besta

  • Pavel Besta

    Poslední anděl

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Besta, Studium započal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, ale posléze přešel na Akademii výtvarných umění v Praze. Na AVU nejdříve studoval v ateliéru restaurátorství u prof. Ballardiniho a ve třetím ročníku studia přešel do ateliéru malby k prof. Smet…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK