Jan Gemrot
(1983)
On the road
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:30
serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50, horní i dolní okraj lehce pomačkány
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Gemrot
(1983)
Labuť
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:12
litografie, 2011, 48,5 x 33 cm, sign. PD monogr. J. G. 11, č. 111/150, vpravo nahoře lehce ohnutý roh, poměrná část tisku pocákaná