Jitka Válová

(1922-2011)

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:16

    litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)