Josef Peca

(1923-1982)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Staropražské střechy a věže

    Položka č.: 245442

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:02

    litografie, 28 x 46 cm, sign. DU J.Peca, č. 86/200, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)