Milan Bauer

  • Milan Bauer

    Mořský svět

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:30

    lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Milan Bauer

    Motoryba

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:31

    lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Milan Bauer

    Lokomotiva

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:32

    lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Milan Bauer

    Blériot

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:33

    lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Milan Bauer

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:34

    lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Milan Bauer

    Cyklistka

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:35

    lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)