Dagmar Berková

(1922-2002)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Korunovaná husa

    Položka č.: 278829

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:24

    litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)