Hiroshige Utagawa

(1797-1858)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Miya: Atsuka Terminal

    Položka č.: 281467

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:12

    dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)