Hanuš Bohman
(1903-1980)
Svatopluk Šebek
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Hanuš Bohman
(1903-1980)
Kresba a rukopis
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)