Hanuš Bohman

(1903-1980)

  • Hanuš Bohman

    (1903-1980)

    Svatopluk Šebek

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Hanuš Bohman

    (1903-1980)

    Kresba a rukopis

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)