Petr Ptáček
(1968)
Cadillac
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:08
litografie, 2011, 10 x 32,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 78/100
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Petr Ptáček
(1968)
Plechovky 1
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:09
litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 9/70
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)