Jiří Winter Neprakta

(1924-2011)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Zámecká prohlídka

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 27,4 x 19,4 cm, sign. PN Neprakta, vzadu razítko Neprakta, mimo kresbu zašpiněno, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000 - 55 000 CZK

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Budoucnost je v pojištění I.

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1988, 24 x 32,5 cm, sign. PD Neprakta, ilustrace k publikaci J. K. Kobra: Budoucnost je v pojištění, Praha 1988, 1. strana obálky. Na publikaci se podíleli různí ilustrátoři, Neprakta byl autorem obou stran obálky. Publikace s reprodukcí nabízené kresby na obálce je součástí pol…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Před výstupem

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Budoucnost je v pojištění II.

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1988, 23,5 x 32 cm, ilustrace k publikaci J. K. Kobra: Budoucnost je v pojištění, Praha 1988, 1. strana obálky. Na publikaci se podíleli různí ilustrátoři, Neprakta byl autorem obou stran obálky. Publikace s reprodukcí nabízené kresby na obálce je součástí položky. Vydala Česká …

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Černí baroni

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. PD neprakta, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Černí baroni

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

Instagram

Facebook