Josef Písecký
(1878-1954)
Chrám Sv. Mikuláše
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 100 x 120 cm, sign. LD J. Písecký, rám, autor byl český krajinář tvořící na počátku 20. století. Studoval soukromě v Kroměříži, posléze cestoval a čerpal inspiraci hlavně v jadranských reáliích. Známé a vyhledávané jsou však i jeho krajinářské malby z Čech a taktéž malby pražských výhl…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 15 000 - 25 000 CZK