Josef Písecký

(1878-1954)

  • Josef Písecký

    (1878-1954)

    Chrám Sv. Mikuláše

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 100 x 120 cm, sign. LD J. Písecký, rám, autor byl český krajinář tvořící na počátku 20. století. Studoval soukromě v Kroměříži, posléze cestoval a čerpal inspiraci hlavně v jadranských reáliích. Známé a vyhledávané jsou však i jeho krajinářské malby z Čech a taktéž malby pražských výhl…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 25 000 CZK