Karel Jerie

  • Karel Jerie

    Policista z Eldoráda

    Položka č.: 281315

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:40

    olej, plátno, 2019, 70 x 50 cm, sign. PD JERIE 2019, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)