Jan Rusňák

(1911-2001)

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Děvčátko v kroji

    Položka č.: 273777

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:16

    olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Tulipány

    Položka č.: 273800

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:18

    tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Lilie

    Položka č.: 273801

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20

    olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Položka č.: 273802

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22

    olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    V parku

    Položka č.: 273803

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:24

    tempera, papír, 62 x 95 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní