Václav Stein
(1888-?)
Žně
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Václav Stein
(1888-?)
Hradčany
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)