Josef Zamazal

(1899-1971)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Chalupy

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:42

    olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)