Jan Holeček

  • Jan Holeček

    Karlův most

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:50

    akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)