Oldřich Kulhánek
Sv. Šebestian
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 1993, 42 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 93, rám, č. 9/20, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z naši…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Mužské akty
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
litografie, 1997, 26 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 97, č. 59/200, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich …
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK
Oldřich Kulhánek
On vás přejde humor
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 1986, 29,5 x 24 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, rám, č. 25/50, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z n…
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Report No. 3
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
Oldřich Kulhánek
It will be much more different to escape
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Oldřich Kulhánek
Temptation
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Oldřich Kulhánek
There goes a vision of the future !
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Oldřich Kulhánek
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Oldřich Kulhánek
Oh, my guardian Angel
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Oldřich Kulhánek
Hommage Monte Verdi
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
lept, 1972, 44 x 28,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, rám, A.P. X, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich …
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Antonín Dvořák, Franz Schubert
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
lept, 1986, 16 x 10,5 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 86, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekvován. Jeden z našich nejlepších graf…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Položka č.: 281278Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:03
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Oldřich Kulhánek
Ecce homo No. 3
Položka č.: 281279Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:04
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Oldřich Kulhánek
Hommage Albrecht Dürer
Položka č.: 281551Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:54
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)