Jan Merta

  • Jan Merta

    Cukrová vata

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Jan Merta

    Servis

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Jan Merta

    Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

  • Jan Merta

    Nora

    Položka č.: 3

    serigrafie, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. PD Jan Merta 98, rám, č. 49/100, Představujeme soubor grafik od autora Jana Merty, jenž patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Ni…