Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Dáma a nápadník

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:08

    koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Ivan Komárek

    Běžci

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:09

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

  • Ivan Komárek

    Noční zábava

    Položka č.: 131

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:10

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    TY

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:50

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)