• Horký

    Zima

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:29

    olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)