Josef Života
(1894-1975)
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:26
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
(1894-1975)
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)