Josef Života

(1894-1975)

  • Josef Života

    (1894-1975)

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:26

    olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)