Vávra
Poslanecký dům v Poděbradech
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:32
akvarel, papír, 1945, 31 x 22,5 cm, sign. PD Vávra 1945, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslanecký dům v Poděbradech
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)