V. Novák

  • V. Novák

    Povodí řeky

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:53

    olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)