Bernard Daníček

  • Bernard Daníček

    Loď na moři

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)