R. Uherek
Novostavba spořitelny
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:57
akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Novostavba spořitelny
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)