R. Kohout

  • R. Kohout

    Žně u Sedlčan

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • R. Kohout

    Vodňany

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:15

    olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)