Jan Měřička

  • Jan Měřička

    Čtyři zámotky

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:21

    litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)