Tomáš Hřivnáč
(1959)studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)
Tomáš Hřivnáč
Neznámá
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:42
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Tomáš Hřivnáč
Čtyři jezdci apokalypsy
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:43
suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Tomáš Hřivnáč
U země II.
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:44
suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Tomáš Hřivnáč
Gorily
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:45
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Tomáš Hřivnáč
Na druhé straně
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:55
suchá jehla, 2006, 59 x 89 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 13/30, zohýbané rohy, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)
Tomáš Hřivnáč
Na zem
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:56
suchá jehla, 2006, 57 x 75 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 7/30, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Tomáš Hřivnáč
Čelem
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:57
suchá jehla, 2007, 94 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 5/20, dolní okraj mírně zvlněný, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Tomáš Hřivnáč
Čtyři doby
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:58
suchá jehla, 2008, 63,5 x 65,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 5/30, horní okraj natržený a mírně pomačkaný, studium na SUPŠ v Praze
Tomáš Hřivnáč
V kruhu
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:59
suchá jehla, 2008, 91 x 63 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 7/14, spodní okraj zmačkaný (mimo tisk), dolní okraj natržený mimo tisk, studium na SUPŠ v Praze
Tomáš Hřivnáč
Z obou stran
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:27
suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, okraje velmi mírně zmačkány, studium na SUPŠ v Praze