• Bílek

    Břízy

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:06

    olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)