J. Weigl

  • J. Weigl

    Vřesová studánka

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:59

    olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)