Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Pohyb forem III

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:05

    olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace v hnědé I.

    Položka č.: 187

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:06

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace v hnědé II.

    Položka č.: 188

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:07

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohyb forem I.

    Položka č.: 189

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:08

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohyb forem IV

    Položka č.: 190

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:09

    olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohyb forem II.

    Položka č.: 191

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:10

    olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)