Jan Klos
(1883-?)
Potok
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Klos
(1883-?)
Náves
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)