Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)