Josef Nový

(1885-?)

  • Josef Nový

    (1885-?)

    Hong-Kong

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:37

    akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)